Suknie i sukienki komunijne

Kolekcja BiałaBajkowa Nuta


ZOBACZ

Biała Poezja


ZOBACZ

Majowa Księżniczka


ZOBACZ

Kolekcja SrebrnaKwiatowa Królewna


ZOBACZ

Diamentowa Różyczka z koronkowym bolerkiem


ZOBACZ

Kryształowa Muza


ZOBACZ

Szmaragdowa Rosa


ZOBACZ

Kolekcja ZłotaLśniąca Orchidea z halką


ZOBACZ

Brylantowa Mgiełka


ZOBACZ

Perłowa Dama


ZOBACZ

Dla każdej dziewczynki przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej jest szczególnym wydarzeniem, zrozumiałe jest więc, że chce w tym dniu wyglądać i czuć się wyjątkowo. Suknie komunijne dodają powagi i doniosłości, poza tym każda dziewczynka marzy o tym, by nosić piękną, długą sukienkę.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, stworzyliśmy trzy serie strojów, zróżnicowanych cenowo. Kolekcja Biała, Srebrna i Złota zawierają sukienki komunijne wykonane z praktycznych, niegniotących materiałów, dzięki czemu zawsze wyglądają perfekcyjnie. Dodatki eleganckich tkanin, takich jak szyfon, satyna, czy ozdobna organza dodają szyku.

Wszystkie suknie komunijne zostały przez nas zaprojektowane wraz z pasującymi do nich dodatkami, tak, by uwolnić rodziców od konieczności szukania ich w różnych sklepach. Wszystkie stroje sa kompletne oraz bardzo praktyczne. Oprócz sukienek oferujemy również halki, rękawiczki, torebki, bolerka i pelerynki, wianki oraz coraz popularniejsze weloniki.

Zamówione u nas sukienki komunijne szyjemy na miarę, Każdy strój dopasowujemy indywidualnie do twojego dziecka aby być pewnym, że leży idealnie. Zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.