Suknie i sukienki komunijne

Kolekcja Białaa Wkrótce Nowe Modele


ZOBACZ

Bajkowa Nuta


ZOBACZ

Biała Poezja


ZOBACZ

Majowa Księżniczka


ZOBACZ

Kolekcja SrebrnaKwiatowa Królewna


ZOBACZ

Kryształowa Muza


ZOBACZ

Szmaragdowa Rosa


ZOBACZ

Kolekcja ZłotaLśniąca Orchidea


ZOBACZ

Brylantowa Mgiełka


ZOBACZ

Perłowa Dama


ZOBACZ

Dla każdej dziewczynki przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej jest szczególnym wydarzeniem, zrozumiałe jest więc, że chce w tym dniu wyglądać i czuć się wyjątkowo. Suknie komunijne dodają powagi i doniosłości, poza tym każda dziewczynka marzy o tym, by nosić piękną, długą sukienkę.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, stworzyliśmy trzy serie strojów, zróżnicowanych cenowo. Kolekcja Biała, Srebrna i Złota zawierają sukienki komunijne wykonane z praktycznych, niegniotących materiałów, dzięki czemu zawsze wyglądają perfekcyjnie. Dodatki eleganckich tkanin, takich jak szyfon, satyna, czy ozdobna organza dodają szyku.

Wszystkie suknie komunijne zostały przez nas zaprojektowane wraz z pasującymi do nich dodatkami, tak, by uwolnić rodziców od konieczności szukania ich w różnych sklepach. Wszystkie stroje sa kompletne oraz bardzo praktyczne. Oprócz sukienek oferujemy również halki, rękawiczki, torebki, bolerka i pelerynki, wianki oraz coraz popularniejsze weloniki.

Zamówione u nas sukienki komunijne szyjemy na miarę, Każdy strój dopasowujemy indywidualnie do twojego dziecka aby być pewnym, że leży idealnie. Zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.